Trzy pary wzięły udział w organizowanych przez opalenicki OSiR Mistrzostwach Gminy Opalenica w Piłkarzykach. Ta popularna w pubach, barach, szkołach gra ma coraz większe rzesze miłośników. Obecnie piłkarzyki to już nie tylko gra towarzyska, ale i prężnie rozwijająca się dyscyplina z turniejami na poziomie mistrzostw świata.

Ze względu na skromną obsadę sobotnich rozgrywek turniej rozegrano każdy z każdym. W pierwszym spotkaniu „Renciści” pokonali „Emerytów” 2 : 0. W drugim meczu ponownie „Renciści” nie dali szans zespołowi „500+” , pokonując ich 2 : 0. W trzecim pojedynku drużyna „500+” doznała drugiej porażki 0 : 2.

W klasyfikacji końcowej I miejsce dla „Rencistów” – pary  Sławomir Lehmann i Rafał Pajchrowski, drugie miejsce wywalczył zespół „Emeryci” – Tomasz Kurek i Damian Mroczek a na trzecim stopniu podium „500+” – Remigiusz Lipiński i Adrian Kucharski.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale a zwycięzcy dodatkowo puchar. Nagrody wręczył dyrektor OSiR w Opalenicy – Krzysztof Mądry.

 

Opracowała: Dorota Szafrańska OSiR Opalenica

 

 

p1180434The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.