Tylko cztery zespoły wzięły udział w ostatnim z turniejów eliminacyjnych II Grand Prix Gminy Opalenica w Halowej Piłce Nożnej dla drużyn wiejskich. Do Turnieju Lutowego zgłosiły się reprezentacje: „Błękitni” Wojnowice, „Blancos” Wojnowice, Kozłowo i Uścięcice. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, łącznie odbyło się 6 meczów. Dobra passa Uścięcic trwa, to kolejny turniej, w którym odnieśli zwycięstwo. Po rozegraniu 4 turniejów eliminacyjnych, na pierwszym miejscu Błękitni Wojnowice z dorobkiem 22 pkt, na miejscu drugim ex aequo Uścięcice i Kozłowo po 17 pkt, na 4 miejscu Blancos Wojnowice – 11 pkt. Te cztery zespoły zagrają w 12 marca we finale Grand Prix. Poza finałem znalazły się Dakowy Mokre 8 pkt i Sielinko z dorobkiem 4 pkt.

Wyniki turnieju lutowego:

Blancos Wojnowice – Błękitni Wojnowice  4 : 4

Kozłowo – Uścięcice                           1 : 1

Blancos Wojnowice – Kozłowo           4 : 3

Błękitni Wojnowice – Uścięcice         1 : 3

Blancos Wojnowice – Uścięcice        3 : 6

Błękitni Wojnowice – Kozłowo           4 : 9

Klasyfikacja końcowa:

1m Uścięcice,

2m Blancos Wojnowice,

3m Kozłowo,

4m Błękitni Wojnowice

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, najlepsza trójka puchary. Najlepszym Strzelcem Turnieju Lutowego został Patryk Szymkowiak (Kozłowo), zdobywca 7 bramek.

W zespole Uścięcic zagrali: Leszek Kaczmarkiewicz, Sławomir Wiśniewski, Wojciech Pawlak, Jakub Majcherek, Sławomir Huchwajda, Aleksander Cieślak, Jacek Mądroszyk.

Opracowała: Dorota Szafrańska OSiR Opalenica