Komunikat z Turnieju Unihokeja

niedziela, 10 września 2017r.

W niedzielę 10 września 2017r. w hali OSiR w Opalenicy rozegrany został turniej miniunihokeja w dwóch kategoriach wiekowych. Najpierw na boisku rywalizowały zespoły w kategorii SP i GIM, później do rywalizacji przystąpiły zespoły seniorskie. W obu kategoriach wystartowały 3 zespoły.

 

W kategorii młodszej bezkonkurencyjna okazała się ekipa „Żywe Raki” w składzie: Anna Słocińska, Błażej Bakiera i Rafał Słociński. Na drugiej lokacie uplasowały się „Szatany” w składzie” Stasiu Nowak, Patryk Chudziński, Mateusz Ludwiczak i Marcin Koller. Tylko jeden punkt gorsza od nich była najmłodsza ekipa – „FC Porażyn” w składzie Łukasz Ludwiczak, Szymon Ludwiczak, Bryan Prokop.

Komplet wyników:

MECZ RUNDA I RUNDA II
ŻYWE RAKI –FC PORAŻYN 3:1 5:0
FC PORAŻYN – SZATANY 2:1 0:1
ŻYWE RAKI – SZATANY 4:1 0:0

 

 

 

W kategorii open wszystkie mecze były bardzo wyrównane i rozstrzygały się niewielkimi różnicami lub w samych końcówkach. Ostatecznie miejsce trzecie zajęły „Albatrosy Nowy Tomyśl” w składzie: Mikołaj Marciniak, Janusz Figiel i Wojciech Giżyński.  Druga lokata przypadła w udziale drużynie „Spartanie I”, zespół ten reprezentowali: Adrian Maliszewski, Adrian Wawrzyniak i Kacper Bakiera. Złote medale odebrali z kolei „Spartanie II”: Rafał Słociński, Krzysztof Komin i Kacper Komin.

 

Komplet wyników:

MECZ RUNDA I RUNDA II
SPARTANIE I – ALBATROSY 2:0 1:4
SPARTANIE I – SPARTANIE II 4:3 2:4
SPARTANIE II – ALBATROSY 4:1 3:2

 

Wszystkie zespoły otrzymały medale ufundowane przez UM Opalenica​.

Zdjęcia:  Natalia Bakiera