W niedzielne popołudnie,  2 października miłośnicy dwóch kółek mieli okazję do wspólnej wyprawy po terenie naszej gminy. Tego dnia albowiem Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opalenicy zorganizował kolejny Rodzinny Rajd Rowerowy.

Mimo niepewnej pogody na starcie wycieczki stawiło się prawie trzydziestu chętnych.  Wśród nich znaleźli się zarówno najmłodsi cykliści, jak i nieco starsze osoby lubiące rowerowe eskapady.

Po godzinie 14:00, po krótkiej odprawie podzieleni na drużyny uczestnicy wyruszyli w drogę. Na trasie na uczestników czekały wszelakie zadania: od odnajdywania grzybów w lesie, rozpoznawania liści  drzew, po odgadywanie słów z gwary poznańskiej. Wszyscy znakomicie poradzili sobie z zagadnieniami .  W nagrodę na mecie zlokalizowanej w Porażynie rowerzyści otrzymali ciepły posiłek, gorącą herbatę oraz słodki poczęstunek. Nawet deszcz, który zaskoczył wszystkich znienacka, nie zepsuł humoru uczestnikom. Dodatkowo każda z drużyn otrzymała pakiet drobnych upominków oraz nagród.

Wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę oraz aktywnie spędzony czas serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne rowerowe wycieczki.

Serdeczne podziękowania składamy również Pani Sołtys Porażyna-Marzenie Drąg, za udostępnienie miejsca wypoczynku.

 

FOTORELACJA