W niedzielne popołudnie 3 października Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opalenicy zorganizował Rodzinny Rajd Rowerowy. Imprezy tego rodzaju w naszym mieście od lat cieszą popularnością. Toteż organizacja takich eventów cieszy zarówno uczestników jak i organizatorów.

W tegorocznym rajdzie udział wzięło prawie 50 cyklistów. Trasa jaką musieli pokonać liczyła niemal 20 km, co dla najmłodszych uczestników było już całkiem sporym wyzwaniem.  Startujący musieli podążać według mapy otrzymanej na starcie. Po drodze znajdywali oni punkty kontrolne, na których odpowiadali na pytania i wpisywali je na kartę. Na mecie organizatorzy weryfikowali poprawność odpowiedzi, a rowerzyści w tym czasie mogli odpoczywać, częstować się plackiem drożdżowym czy kiełbaską z ogniska. Dodatkowo każdy otrzymał opaskę odblaskową oraz smycz promującą naszą gminę.

Wszystkim biorącym udział w naszym rajdzie serdecznie dziękujemy za mile spędzone niedzielne popołudnie i zapraszamy oczywiście na kolejne edycje imprezy. Ogromne podziękowania za gościnę składamy również sołtysowi Kopanek- Panu Krzysztofowi Fręśko.

Dziękujemy i do zobaczenia.

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z RAJDU!