W niedzielę 28 listopada na hali opalenickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowano Turniej Piłki Nożnej dla OLDboyów . W zawodach startowali zawodnicy, którzy ukończyli minimum 50 rok życia. Zawody te mają już ponad dziesięcioletnią tradycję.

Turniej wystartował o godzinie 14:00. Udział w nim wzięło 5 drużyn: Puszczykowo, Przeźmierowo, Grodzisk Wlkp./ Opalenica, Września oraz Poznań Grunwald. Drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, a jedno spotkanie trwało 15 min. W meczu inauguracyjnym zawody gospodarze stanęli w szranki z drużyną z Przeźmierowa. Po wyrównanym pojedynku zwycięsko wyszli z niego zawodnicy Grodziska i Opalenicy. Gospodarze w całym turnieju spisywali się bardzo dobrze. Ulegli jedynie zawodnikom z Wrześni. Ci z kolei nie dali rywalom żadnym szans wygrywając wszystkie swoje spotkania minimum różnicą dwóch bramek. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna z Poznania. Kolejne miejsca zajęły ekipy z Puszczykowa i Przeźmierowa.

Na podsumowanie zawodów wszystkie drużyny otrzymało pamiątkowy puchar oraz dyplom. Za udział w turnieju serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na kolejne zawody do Opalenicy.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Września

II miejsce Opalenica/ Grodzisk

III miejsce Poznań Grunwald

IV miejsce Puszczykowo

V miejsce Przeźmierowo

Zobacz zdjęcia z turnieju